O Jewelz

Jewelz s.r.o. je športovo- marketingová agentúra. Poslaním spoločnosti je premena športových klubov na obchodné značky prostredníctvom marketingových služieb na zvyšovanie návštevnosti a popularity klubu. Jewelz je zároveň oficiálnym Team Sales partnerom Nike a dodáva klubom oblečenie a obuv tejto svetovej značky. Spoločnosť tiež prevádzkuje elektronický obchod www.jewelz.sk so špecializáciou na predaj produktov pre basketbal a futbal.

Športovým klubom pomáhame spustiť webové stránky, ktoré svojim grafickým spracovaním, štruktúrou a ovládaním pripomínajú zámorské on-line prezentácie s názvom Club Web za 21 dní a za prijateľnú cenu. Prvým zákazníkom Club Web-u sa stal basketbalový klub BK Iskra Svit, ktorého nové webové stránky nájdete na www.bkiskra.jewelz.sk.

Medzi klientov Jewelz s.r.o. patria Slovenská Basketbalová Asociácia, BK Pezinok, BK SPU Nitra, BK Iskra Svit, BK 040 AC LB Spišská Nová Ves, ŠKP Banská Bystrica, AŠK Inter Bratislava, AS Trenčín, FC Petržalka 1898, MFK Zemplín Michalovce, FK Bodva Moldava nad Bodvou a ďalší.