Naše služby

Chceme urobiť všetko preto, aby Váš nákup prebehol bez problémov a rýchlo.

Jewelz rešpektuje špecifické potreby a preferencie jednotlivých zákazníkov, a preto prináša flexibilné, otvorené a rýchle zákaznícke služby.

  1. Zaplaťte ako ste zvyknutý - uprednostňujete bezhotovostný prevod alebo ste skôr zástancom platby na dobierku? Vyberte si spôsob, ktorý Vám vyhovuje najviac. Máme pripravené obe varianty platby za tovar.
  2. Doprava zdarma pri nákupe nad 100 Eur - ak je hodnota Vášho nákupu 100 Eur a viac, tovar Vám doručíme zdarma na dobierku prostredníctvom Slovenskej pošty.O Vašom práve získať dopravu zdarma Vás bude neomylne informovať kalkulačka v nákupnom košíku.
  3. Staňte sa členom V.I.P. - pošlite nám svoj email z našich webových stránok a my Vás bezplatne zaradíme do nášho V.I.P klubu. Získate tak exkluzívnu možnosť dozvedieť sa o chystaných novinkách v Jewelz ako prvý. A to nie je všetko. Nové kolekcie uvidíte vo Vašom emaile ešte skôr než sa objavia na webe a tiež sa môžete tešiť na špeciálne V.I.P ponuky od Jewelz či našich partnerov.
  4. Jewelz aj na Facebooku - pridajte sa k nám a získajte aktuálne informácie priamo z kuchyne Jewelz. Staňte sa fanúšikmi na http://www.facebook.com/jewelz.sk. 
  5. Team Sales - máte záujem o väčšiu objednávku pre Váš športový klub? kontaktujte nás na teamsales@jewelz.sk.
  6. Výmena a reklamácia tovaru - zakúpený tovar môžete vrátiť alebo reklamovať prostredníctvom nášho formulára, ktorý spolu s tovarom pošlite na našu adresu